aaaaa v tole sovico sem se pa čist zalubla, mi jo je blo kr težko dat iz rok:)
petek, 30. december 2011
ponedeljek, 26. december 2011
Mala Opka
Tala luškana opica je nastala po naročilu in me je čisto navdušila:)
upam da bo kmalu treba spet kakšno nakvačkat...
upam da bo kmalu treba spet kakšno nakvačkat...
ponedeljek, 5. december 2011
ZAVRmanija^^ No. 1
POZOR POZOR!
Začenja se zavr manija jupiiii:) čeprou ne glih taka kot v Jurskem parku, ampak taka luškana nakvačkana:)
Hvala Beeni za idejo (te so vedno dobrodošle), če bi se pa kdo rad sam spravu delat se pa dobi vzorček na Etsyju. Jst sm jo seveda mal priredila, logično, če ne ne bi bla jst:) hope you like it, couse I love it ^^
ŽIUJO
Začenja se zavr manija jupiiii:) čeprou ne glih taka kot v Jurskem parku, ampak taka luškana nakvačkana:)
Hvala Beeni za idejo (te so vedno dobrodošle), če bi se pa kdo rad sam spravu delat se pa dobi vzorček na Etsyju. Jst sm jo seveda mal priredila, logično, če ne ne bi bla jst:) hope you like it, couse I love it ^^
ŽIUJO
petek, 25. november 2011
Živale^^
majo polno dela z darilci juhuuu evo jih živale za male :)
torek, 15. november 2011
Nov Studio^^
Jeeej po enem letu kvačkanja sem si končno omislila podlago za fotkanje mojih kvačkarij zelo veselaaaa:)
Potrebno je bilo le malo navdiha, pa ena frej nedelja za ustvarjanje in nastalo je tole...
Potrebno je bilo le malo navdiha, pa ena frej nedelja za ustvarjanje in nastalo je tole...
Za navdih pa hvala pepermintku:)
8. TEDEN - Nasmeh
Opala 7. Teden sem mogla žal prešpricat...enostavno ni blo časa, da bi lahko ugotovila sama pri sebi, kaj bi počela, če bi mi ostal le še 1 teden življenja...preveč stvari se trenutno dogaja....hm... mogoče se bom mogla pa malo zamislit :)
No ampak iskanje nasmehcov pa res ni bil problem:)
Pri nas doma imamo novega družinskega člana in smeha pri nas doma res ne manjka, saj tamli REEES vsakih 5 minut nekej ušpiči, učasih tut kej tazga, česar nismo ravno veseli, ampak ko ti spusti tale pogled... pa res ne moreš dolgo ostat jezen in resen:)
No ampak iskanje nasmehcov pa res ni bil problem:)
Pri nas doma imamo novega družinskega člana in smeha pri nas doma res ne manjka, saj tamli REEES vsakih 5 minut nekej ušpiči, učasih tut kej tazga, česar nismo ravno veseli, ampak ko ti spusti tale pogled... pa res ne moreš dolgo ostat jezen in resen:)
Fotografija je nastala, ko sem si v kotu mize postavljala mini "studio" za fotografiranje mojih kvačkarij in kar naenkrat je v sobo prišibal mali Blue in naredil celo "štalo" pod mojo mizo:) pol smo ga pa mal ponucal za poziranje v mini "studiu" :)
torek, 1. november 2011
6. TEDEN - LUČ
Tale podaljšan vikend je čisto prehitro minil...ti šment :)
Saj ni čudno, ko pa je bil prepolno bookiran z obiski grobov, malo da ne po celi državi :)
No in čez eno uro me čaka še zadnja obveznost v teh prvo novemberskih praznikih...
morm rečt, da mamo s sošolci iz osnovne šole RES lepo navado saj se že več kot 10 let dobivamo za prvega novembra na Žalah, kjer gremo sošolcu prižgat svečko, kar kasneje izkoristimo še za druženje in plane za RIJUNJN:)...smo še kr povezani, kdo bi si mislil po vseh teh letih:)
no zdej morm pa še mal zatežit z EKOLOGIJO:)
sej je vse lepo in prav, da se spomnimo vseh pokojnih, ampak vseh teh sveč pa res ne bi bilo potrebno prižigati... lučke v prihajajočih letih prižgimo v naših srčkih pa bojo angelči tam gor glih tko srečni in zadovoljni a ne :)
Saj ni čudno, ko pa je bil prepolno bookiran z obiski grobov, malo da ne po celi državi :)
No in čez eno uro me čaka še zadnja obveznost v teh prvo novemberskih praznikih...
morm rečt, da mamo s sošolci iz osnovne šole RES lepo navado saj se že več kot 10 let dobivamo za prvega novembra na Žalah, kjer gremo sošolcu prižgat svečko, kar kasneje izkoristimo še za druženje in plane za RIJUNJN:)...smo še kr povezani, kdo bi si mislil po vseh teh letih:)
no zdej morm pa še mal zatežit z EKOLOGIJO:)
sej je vse lepo in prav, da se spomnimo vseh pokojnih, ampak vseh teh sveč pa res ne bi bilo potrebno prižigati... lučke v prihajajočih letih prižgimo v naših srčkih pa bojo angelči tam gor glih tko srečni in zadovoljni a ne :)
torek, 25. oktober 2011
5. TEDEN - Tolažba
Za ta teden sem mela res dobro idejo za fotkanje, samo mi s časom enostavno ni zneslo, da bi jo zrealizirala - res škoda...no pa ob kakšni drugi priložnosti
in zato sem enostavno bila prisiljena za ta teden izkoristit našo mami in njen rojstni dan:) (še dobr MAMI, da si v petek praznovala, ker če ne bi jaz ostala brez fotke hihi:)
no takole se je naša mami tolažila, da še ni tok stara:) res je mela srečo da nismo mel tolk svečk pri hiši hihih:) VSE NAJBOLŠE MAMI YOU ARE THE BEST*
in zato sem enostavno bila prisiljena za ta teden izkoristit našo mami in njen rojstni dan:) (še dobr MAMI, da si v petek praznovala, ker če ne bi jaz ostala brez fotke hihi:)
torek, 18. oktober 2011
4. TEDEN - Toplota
Brrr ja res se je ohladilo v zadnjem tednu, ubistvu se je tako zelo ohladilo da so mi učerej (pa vrjetno ne samo meni) šipe zmrznile na avtu
še sreča, da me je grela misel na toploto in moj debel šal okoli vratu, med tem ko sem po travniku posutem s slano sprehajala svojega fanta in kužija:)
no in tako je nastala tale fotografija, sej ni nujno da je Luno tudi zeblo med tem ko je ležala na slani, ampak morem priznat, da ji moj šal bolj paše kot meni:)
lep sončen in ne preveč mrzel dan vsem skupaj
še sreča, da me je grela misel na toploto in moj debel šal okoli vratu, med tem ko sem po travniku posutem s slano sprehajala svojega fanta in kužija:)
no in tako je nastala tale fotografija, sej ni nujno da je Luno tudi zeblo med tem ko je ležala na slani, ampak morem priznat, da ji moj šal bolj paše kot meni:)
lep sončen in ne preveč mrzel dan vsem skupaj
ponedeljek, 10. oktober 2011
3. TEDEN...barve jeseni
Hja pa kakšna je to jesen..., v četrtek bi lahko še skočila v morje k je blo tok vroče, v petek bi se pa lahko že sankal ... temu vremenu se je čisto zmešalo posledično pa tudi narvi, sej imajo še usa drevsa zelene liste, ja kaj pa to:)
no kljub temu, nama je z bratcem v Tivoliju uspelo ujet nekaj jesenske idile, a si morš mislt:)
nakoncu sva se pa še pogrela in posladkala s pečenmi kostanji nomnom^^
no kljub temu, nama je z bratcem v Tivoliju uspelo ujet nekaj jesenske idile, a si morš mislt:)
nakoncu sva se pa še pogrela in posladkala s pečenmi kostanji nomnom^^
sreda, 5. oktober 2011
nedelja, 2. oktober 2011
2. TEDEN - prihodnost
Ta teden je minil, se kar moram strinjati s Pio, s svetlobno hitrostjo, še malo pa bomo nazdarvljali za novo leto...saj kar ne morem verjet...Se mi zdi, da dnevi vsako leto minevajo hitreje, mene pa še toliko stavri zanima, ki bi jih rada še preizkusila, preveč se imam še za naučit, učasih se kar ustrašim, da mi bo zmanjkalo časa za vse to...
ampak, ko sem nekje v Škocjanu zagledala ta čarobna vrata neke prenovljene stare hiše, se mi je pa svet za par sekund kar ustavil, vse se je zdelo tako brezčasno, ta motiv me je čisto navdušil in mi dal vedeti, da je vse mogoče, le želja mora biti dovolj močna:)
ta vrata so moj navdih....mogoče sem si ob fotografiranju teh vrat zaželela, da bi se rada malo bol zares začela ukvarjati s fotografijo...in čez 51. tednov upam, da bom imela za pokazat še več takih čarobnih posnetkov :) hvala Happy Day Design za brco v rit hihi :)
ampak, ko sem nekje v Škocjanu zagledala ta čarobna vrata neke prenovljene stare hiše, se mi je pa svet za par sekund kar ustavil, vse se je zdelo tako brezčasno, ta motiv me je čisto navdušil in mi dal vedeti, da je vse mogoče, le želja mora biti dovolj močna:)
ta vrata so moj navdih....mogoče sem si ob fotografiranju teh vrat zaželela, da bi se rada malo bol zares začela ukvarjati s fotografijo...in čez 51. tednov upam, da bom imela za pokazat še več takih čarobnih posnetkov :) hvala Happy Day Design za brco v rit hihi :)
ponedeljek, 26. september 2011
52 TEDNOV NAVDIHA
no pa sem se tudi sama odločila za sodelovanje v foto zgodbi Happy Day Design, kjer bomo 52 tednov iskali navdih za naše fotografije :)
Za ta podvig sem se odločila, ker sem si ne davno nazaj kupila malo boljšega nikona, ki ga trenutno nosim povsod sabo in iščem vse mogoče motive, ki zgledajo kjut, zanimivi, posebni, lepi...kakorkoli že:)
in za PRVI teden s temo ŽIVLENJE sem izbrala to fotko moje predrage psičke Lune, ki trenutno povzema smisel mojega življenaja, ki pa je, če lahko kar citiram Zmelkoow: "smisel življenja je ležanje na plaži, z možgani na off in čivavo na straži"...sicer moja Luna ni ravno čivava, pa za stražo tut ni glih najbolša, ampak ok :) na plaži bi pa vseeno še vedno ležala:)
Za ta podvig sem se odločila, ker sem si ne davno nazaj kupila malo boljšega nikona, ki ga trenutno nosim povsod sabo in iščem vse mogoče motive, ki zgledajo kjut, zanimivi, posebni, lepi...kakorkoli že:)
in za PRVI teden s temo ŽIVLENJE sem izbrala to fotko moje predrage psičke Lune, ki trenutno povzema smisel mojega življenaja, ki pa je, če lahko kar citiram Zmelkoow: "smisel življenja je ležanje na plaži, z možgani na off in čivavo na straži"...sicer moja Luna ni ravno čivava, pa za stražo tut ni glih najbolša, ampak ok :) na plaži bi pa vseeno še vedno ležala:)
petek, 22. julij 2011
petek, 6. maj 2011
Naročite se na:
Objave (Atom)


















