torek, 25. oktober 2011

5. TEDEN - Tolažba

Za ta teden sem mela res dobro idejo za fotkanje,  samo mi s časom enostavno ni zneslo, da bi jo zrealizirala - res škoda...no pa ob kakšni drugi priložnosti
in zato sem enostavno bila prisiljena za ta teden izkoristit našo mami in njen rojstni dan:) (še dobr MAMI, da si v petek praznovala, ker če ne bi jaz ostala brez fotke hihi:)


no takole se je naša mami tolažila, da še ni tok stara:) res je mela srečo da nismo mel tolk svečk pri hiši hihih:) VSE  NAJBOLŠE MAMI YOU ARE THE BEST*

torek, 18. oktober 2011

4. TEDEN - Toplota

Brrr ja res se je ohladilo v zadnjem tednu, ubistvu se je tako zelo ohladilo da so mi učerej (pa vrjetno ne samo meni) šipe zmrznile na avtu
še sreča, da me je grela misel na toploto in moj debel šal okoli vratu, med tem ko sem po travniku posutem s slano sprehajala svojega fanta in kužija:)

no in tako je nastala tale fotografija, sej ni nujno da je Luno tudi zeblo med tem ko je ležala na slani, ampak morem priznat, da ji moj šal bolj paše kot meni:)
lep sončen in ne preveč mrzel dan vsem skupaj

ponedeljek, 10. oktober 2011

3. TEDEN...barve jeseni

Hja pa kakšna je to jesen..., v četrtek bi lahko še skočila v morje k je blo tok vroče, v petek bi se pa lahko že sankal ... temu vremenu se je čisto zmešalo posledično pa tudi narvi, sej imajo še usa drevsa zelene liste, ja kaj pa to:)

 no kljub temu, nama je z bratcem v Tivoliju uspelo ujet nekaj jesenske idile, a si morš mislt:)
nakoncu sva se pa še pogrela in posladkala s pečenmi kostanji nomnom^^

nedelja, 2. oktober 2011

2. TEDEN - prihodnost

Ta teden je minil, se kar moram strinjati s Pio, s svetlobno hitrostjo, še malo pa bomo nazdarvljali za novo leto...saj kar ne morem verjet...Se mi zdi, da dnevi vsako leto minevajo hitreje, mene pa še toliko stavri zanima, ki bi jih rada še preizkusila, preveč se imam še za naučit, učasih se kar ustrašim, da mi bo zmanjkalo časa za vse to...
ampak, ko sem nekje v Škocjanu zagledala ta čarobna vrata neke prenovljene stare hiše, se mi je pa svet za par sekund kar ustavil, vse se je zdelo tako brezčasno, ta motiv me je čisto navdušil in mi dal vedeti, da je vse mogoče, le želja mora biti dovolj močna:)
ta vrata so moj navdih....mogoče sem si ob fotografiranju teh vrat zaželela, da bi se rada malo bol zares začela ukvarjati s fotografijo...in čez 51. tednov upam, da bom imela za pokazat še več takih čarobnih posnetkov :) hvala Happy Day Design za brco v rit hihi :)