in zato sem enostavno bila prisiljena za ta teden izkoristit našo mami in njen rojstni dan:) (še dobr MAMI, da si v petek praznovala, ker če ne bi jaz ostala brez fotke hihi:)
torek, 25. oktober 2011
5. TEDEN - Tolažba
Za ta teden sem mela res dobro idejo za fotkanje, samo mi s časom enostavno ni zneslo, da bi jo zrealizirala - res škoda...no pa ob kakšni drugi priložnosti
in zato sem enostavno bila prisiljena za ta teden izkoristit našo mami in njen rojstni dan:) (še dobr MAMI, da si v petek praznovala, ker če ne bi jaz ostala brez fotke hihi:)
no takole se je naša mami tolažila, da še ni tok stara:) res je mela srečo da nismo mel tolk svečk pri hiši hihih:) VSE NAJBOLŠE MAMI YOU ARE THE BEST*
in zato sem enostavno bila prisiljena za ta teden izkoristit našo mami in njen rojstni dan:) (še dobr MAMI, da si v petek praznovala, ker če ne bi jaz ostala brez fotke hihi:)
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)

Ni komentarjev:
Objavite komentar