majo polno dela z darilci juhuuu evo jih živale za male :)
petek, 25. november 2011
Živale^^
majo polno dela z darilci juhuuu evo jih živale za male :)
torek, 15. november 2011
Nov Studio^^
Jeeej po enem letu kvačkanja sem si končno omislila podlago za fotkanje mojih kvačkarij zelo veselaaaa:)
Potrebno je bilo le malo navdiha, pa ena frej nedelja za ustvarjanje in nastalo je tole...
Potrebno je bilo le malo navdiha, pa ena frej nedelja za ustvarjanje in nastalo je tole...
Za navdih pa hvala pepermintku:)
8. TEDEN - Nasmeh
Opala 7. Teden sem mogla žal prešpricat...enostavno ni blo časa, da bi lahko ugotovila sama pri sebi, kaj bi počela, če bi mi ostal le še 1 teden življenja...preveč stvari se trenutno dogaja....hm... mogoče se bom mogla pa malo zamislit :)
No ampak iskanje nasmehcov pa res ni bil problem:)
Pri nas doma imamo novega družinskega člana in smeha pri nas doma res ne manjka, saj tamli REEES vsakih 5 minut nekej ušpiči, učasih tut kej tazga, česar nismo ravno veseli, ampak ko ti spusti tale pogled... pa res ne moreš dolgo ostat jezen in resen:)
No ampak iskanje nasmehcov pa res ni bil problem:)
Pri nas doma imamo novega družinskega člana in smeha pri nas doma res ne manjka, saj tamli REEES vsakih 5 minut nekej ušpiči, učasih tut kej tazga, česar nismo ravno veseli, ampak ko ti spusti tale pogled... pa res ne moreš dolgo ostat jezen in resen:)
Fotografija je nastala, ko sem si v kotu mize postavljala mini "studio" za fotografiranje mojih kvačkarij in kar naenkrat je v sobo prišibal mali Blue in naredil celo "štalo" pod mojo mizo:) pol smo ga pa mal ponucal za poziranje v mini "studiu" :)
torek, 1. november 2011
6. TEDEN - LUČ
Tale podaljšan vikend je čisto prehitro minil...ti šment :)
Saj ni čudno, ko pa je bil prepolno bookiran z obiski grobov, malo da ne po celi državi :)
No in čez eno uro me čaka še zadnja obveznost v teh prvo novemberskih praznikih...
morm rečt, da mamo s sošolci iz osnovne šole RES lepo navado saj se že več kot 10 let dobivamo za prvega novembra na Žalah, kjer gremo sošolcu prižgat svečko, kar kasneje izkoristimo še za druženje in plane za RIJUNJN:)...smo še kr povezani, kdo bi si mislil po vseh teh letih:)
no zdej morm pa še mal zatežit z EKOLOGIJO:)
sej je vse lepo in prav, da se spomnimo vseh pokojnih, ampak vseh teh sveč pa res ne bi bilo potrebno prižigati... lučke v prihajajočih letih prižgimo v naših srčkih pa bojo angelči tam gor glih tko srečni in zadovoljni a ne :)
Saj ni čudno, ko pa je bil prepolno bookiran z obiski grobov, malo da ne po celi državi :)
No in čez eno uro me čaka še zadnja obveznost v teh prvo novemberskih praznikih...
morm rečt, da mamo s sošolci iz osnovne šole RES lepo navado saj se že več kot 10 let dobivamo za prvega novembra na Žalah, kjer gremo sošolcu prižgat svečko, kar kasneje izkoristimo še za druženje in plane za RIJUNJN:)...smo še kr povezani, kdo bi si mislil po vseh teh letih:)
no zdej morm pa še mal zatežit z EKOLOGIJO:)
sej je vse lepo in prav, da se spomnimo vseh pokojnih, ampak vseh teh sveč pa res ne bi bilo potrebno prižigati... lučke v prihajajočih letih prižgimo v naših srčkih pa bojo angelči tam gor glih tko srečni in zadovoljni a ne :)
Naročite se na:
Objave (Atom)




