ponedeljek, 5. december 2011

ZAVRmanija^^ No. 1

POZOR POZOR!
Začenja se zavr manija jupiiii:) čeprou ne glih taka kot v Jurskem parku, ampak taka luškana nakvačkana:)
Hvala Beeni za idejo (te so vedno dobrodošle), če bi se pa kdo rad sam spravu delat se pa dobi vzorček na Etsyju. Jst sm jo seveda mal priredila, logično, če ne ne bi bla jst:) hope you like it, couse I love it ^^
ŽIUJO

Ni komentarjev:

Objavite komentar