No ampak iskanje nasmehcov pa res ni bil problem:)
Pri nas doma imamo novega družinskega člana in smeha pri nas doma res ne manjka, saj tamli REEES vsakih 5 minut nekej ušpiči, učasih tut kej tazga, česar nismo ravno veseli, ampak ko ti spusti tale pogled... pa res ne moreš dolgo ostat jezen in resen:)
Fotografija je nastala, ko sem si v kotu mize postavljala mini "studio" za fotografiranje mojih kvačkarij in kar naenkrat je v sobo prišibal mali Blue in naredil celo "štalo" pod mojo mizo:) pol smo ga pa mal ponucal za poziranje v mini "studiu" :)

Ni komentarjev:
Objavite komentar