no pa sem se tudi sama odločila za sodelovanje v foto zgodbi Happy Day Design, kjer bomo 52 tednov iskali navdih za naše fotografije :)
Za ta podvig sem se odločila, ker sem si ne davno nazaj kupila malo boljšega nikona, ki ga trenutno nosim povsod sabo in iščem vse mogoče motive, ki zgledajo kjut, zanimivi, posebni, lepi...kakorkoli že:)
in za PRVI teden s temo ŽIVLENJE sem izbrala to fotko moje predrage psičke Lune, ki trenutno povzema smisel mojega življenaja, ki pa je, če lahko kar citiram Zmelkoow: "smisel življenja je ležanje na plaži, z možgani na off in čivavo na straži"...sicer moja Luna ni ravno čivava, pa za stražo tut ni glih najbolša, ampak ok :) na plaži bi pa vseeno še vedno ležala:)
Ni komentarjev:
Objavite komentar