torek, 15. november 2011

Nov Studio^^

Jeeej po enem letu kvačkanja sem si končno omislila podlago za fotkanje mojih kvačkarij zelo veselaaaa:)
Potrebno je bilo le malo navdiha, pa ena frej nedelja za ustvarjanje in nastalo je tole...

Za navdih pa hvala pepermintku:)

2 komentarja: