Tale podaljšan vikend je čisto prehitro minil...ti šment :)
Saj ni čudno, ko pa je bil prepolno bookiran z obiski grobov, malo da ne po celi državi :)
No in čez eno uro me čaka še zadnja obveznost v teh prvo novemberskih praznikih...
morm rečt, da mamo s sošolci iz osnovne šole RES lepo navado saj se že več kot 10 let dobivamo za prvega novembra na Žalah, kjer gremo sošolcu prižgat svečko, kar kasneje izkoristimo še za druženje in plane za RIJUNJN:)...smo še kr povezani, kdo bi si mislil po vseh teh letih:)
no zdej morm pa še mal zatežit z EKOLOGIJO:)
sej je vse lepo in prav, da se spomnimo vseh pokojnih, ampak vseh teh sveč pa res ne bi bilo potrebno prižigati... lučke v prihajajočih letih prižgimo v naših srčkih pa bojo angelči tam gor glih tko srečni in zadovoljni a ne :)

Ni komentarjev:
Objavite komentar