Yeeeey is that time of the year, ko nas začne zebst v naše buče in vn iz omar in predalov privlečemo kape, pa ne kar vsake kape, ampak L o v t h a t h a t kape!!
Potem pa na moj mail prihajajo slikice njihovih novih lastnikov. :) In moj album h e a d s w i t h m y h a t s se počasi a vztrajno polni....