Brrr ja res se je ohladilo v zadnjem tednu, ubistvu se je tako zelo ohladilo da so mi učerej (pa vrjetno ne samo meni) šipe zmrznile na avtu
še sreča, da me je grela misel na toploto in moj debel šal okoli vratu, med tem ko sem po travniku posutem s slano sprehajala svojega fanta in kužija:)
no in tako je nastala tale fotografija, sej ni nujno da je Luno tudi zeblo med tem ko je ležala na slani, ampak morem priznat, da ji moj šal bolj paše kot meni:)
lep sončen in ne preveč mrzel dan vsem skupaj

Ni komentarjev:
Objavite komentar