Hja pa kakšna je to jesen..., v četrtek bi lahko še skočila v morje k je blo tok vroče, v petek bi se pa lahko že sankal ... temu vremenu se je čisto zmešalo posledično pa tudi narvi, sej imajo še usa drevsa zelene liste, ja kaj pa to:)
no kljub temu, nama je z bratcem v Tivoliju uspelo ujet nekaj jesenske idile, a si morš mislt:)
nakoncu sva se pa še pogrela in posladkala s pečenmi kostanji nomnom^^

Ni komentarjev:
Objavite komentar