aaaaa v tole sovico sem se pa čist zalubla, mi jo je blo kr težko dat iz rok:)
petek, 30. december 2011
ponedeljek, 26. december 2011
Mala Opka
Tala luškana opica je nastala po naročilu in me je čisto navdušila:)
upam da bo kmalu treba spet kakšno nakvačkat...
upam da bo kmalu treba spet kakšno nakvačkat...
ponedeljek, 5. december 2011
ZAVRmanija^^ No. 1
POZOR POZOR!
Začenja se zavr manija jupiiii:) čeprou ne glih taka kot v Jurskem parku, ampak taka luškana nakvačkana:)
Hvala Beeni za idejo (te so vedno dobrodošle), če bi se pa kdo rad sam spravu delat se pa dobi vzorček na Etsyju. Jst sm jo seveda mal priredila, logično, če ne ne bi bla jst:) hope you like it, couse I love it ^^
ŽIUJO
Začenja se zavr manija jupiiii:) čeprou ne glih taka kot v Jurskem parku, ampak taka luškana nakvačkana:)
Hvala Beeni za idejo (te so vedno dobrodošle), če bi se pa kdo rad sam spravu delat se pa dobi vzorček na Etsyju. Jst sm jo seveda mal priredila, logično, če ne ne bi bla jst:) hope you like it, couse I love it ^^
ŽIUJO
Naročite se na:
Objave (Atom)




