Poleg kvačkarij se učim še fotografirat, ker bi rada enkrat delala reees hude fotke - zatorej bom tukaj objavljala svoje začetne kikse in ne-kikse:)
fotografija me je že od nekdaj zanimala, pa tut na oblikovno srednjo šolo sem hotla it, ampak so me prestrešili, da je tam ful kemije pa fizike - to mi pa nikoli ni kaj preveč šlo... - no zdej se pa sama učim :)
letos sem dobila za rojstni dan od prjatlčkov DIANO MINI, ker sem se čist preveč navdušla nad vintage fotografijami, ki sem jih našla na lomography.com - iz tega je sledilo nekaj uspelih in neuspelih posnetkov pa tudi par uničenih filmov:)
Letos poleti me je pa nekej pičlo in itak je blo treba nabavit tazaresnega Nikona a ne:) - tle pa ni blo več uničevanja filmov ampak samo prekomerno polnjenje spominske kartice:)
pa iskanje navdiha...to je bil manjši problem, ker nisem imela ravno preveč časa da bi lahko kar hodila na okoli in fotografirala, zato še enkrat hvala Happy Day Design-u za brco v rit:)
zaenkrat so to le posnetki kužkov, pokrajine, arhitekture - upam, da bom enkrat tako dobra, da mi bo lahko kdaj še kdo zapoziral:)






Ni komentarjev:
Objavite komentar