Men si nardila najbol toplo kapo k mi je res čist huda!!! HVALA!
wiii me veseli:) še kdaj brez problema
Men si nardila najbol toplo kapo k mi je res čist huda!!! HVALA!
OdgovoriIzbrišiwiii me veseli:) še kdaj brez problema
OdgovoriIzbriši