sreda, 5. oktober 2011

Pridna sm bla...^^

8 komentarjev:

  1. O kolk lep blog in tele kapice so pravi mali srčki :).

    OdgovoriIzbriši
  2. Hvala za prvo pohvalo mojih kapic od kar mam blog:) se mi kr mal fajn zdi:)

    OdgovoriIzbriši
  3. To je pa čudno!? Kolk časa pa že imaš blog? Res so cortkane, pa saj nabrž ti je to že kdo drug rekel, četudi ne preko bloga. A jih kje prodajaš?

    OdgovoriIzbriši
  4. :) neee, seej so jih že pohvalili, samo na blogu pa res še ne:) ja za enkrat jih delam za prijatelje, sam če se bo pa glas o mojih kapcah še kam razširil bom pa tut vesela:)

    OdgovoriIzbriši
  5. Urška, iz česa pa delaš kapice? Jaz sicer še ne rabim, se pa razgledujem malo okrog in sta mi sovica in medvedek super luštkana!

    OdgovoriIzbriši
  6. Vse kapice delam z merino mix volnico zato ker ne pika:) - ker sama osebno ne prenesem takih volnic

    OdgovoriIzbriši
  7. ful dobro! svaka čast, kr tko naprej ;)

    OdgovoriIzbriši