O kolk lep blog in tele kapice so pravi mali srčki :).
Hvala za prvo pohvalo mojih kapic od kar mam blog:) se mi kr mal fajn zdi:)
To je pa čudno!? Kolk časa pa že imaš blog? Res so cortkane, pa saj nabrž ti je to že kdo drug rekel, četudi ne preko bloga. A jih kje prodajaš?
:) neee, seej so jih že pohvalili, samo na blogu pa res še ne:) ja za enkrat jih delam za prijatelje, sam če se bo pa glas o mojih kapcah še kam razširil bom pa tut vesela:)
Urška, iz česa pa delaš kapice? Jaz sicer še ne rabim, se pa razgledujem malo okrog in sta mi sovica in medvedek super luštkana!
Vse kapice delam z merino mix volnico zato ker ne pika:) - ker sama osebno ne prenesem takih volnic
ful dobro! svaka čast, kr tko naprej ;)
hvala :) se bom potrudla
O kolk lep blog in tele kapice so pravi mali srčki :).
OdgovoriIzbrišiHvala za prvo pohvalo mojih kapic od kar mam blog:) se mi kr mal fajn zdi:)
OdgovoriIzbrišiTo je pa čudno!? Kolk časa pa že imaš blog? Res so cortkane, pa saj nabrž ti je to že kdo drug rekel, četudi ne preko bloga. A jih kje prodajaš?
OdgovoriIzbriši:) neee, seej so jih že pohvalili, samo na blogu pa res še ne:) ja za enkrat jih delam za prijatelje, sam če se bo pa glas o mojih kapcah še kam razširil bom pa tut vesela:)
OdgovoriIzbrišiUrška, iz česa pa delaš kapice? Jaz sicer še ne rabim, se pa razgledujem malo okrog in sta mi sovica in medvedek super luštkana!
OdgovoriIzbrišiVse kapice delam z merino mix volnico zato ker ne pika:) - ker sama osebno ne prenesem takih volnic
OdgovoriIzbrišiful dobro! svaka čast, kr tko naprej ;)
OdgovoriIzbrišihvala :) se bom potrudla
OdgovoriIzbriši