l o v e t h a t h a t
p h o t o g r a p h y
GIVEAWAY
torek, 15. november 2011
Nov Studio^^
Jeeej po enem letu kvačkanja sem si končno omislila podlago za fotkanje mojih kvačkarij zelo veselaaaa:)
Potrebno je bilo le malo navdiha, pa ena frej nedelja za ustvarjanje in nastalo je tole...
Za navdih pa hvala
pepermintku
:)
2 komentarja:
Maja Rotovnik
22. november 2011 ob 16:44
hehe kul! super zgleda ;)
Odgovori
Izbriši
Odgovori
Odgovori
little shushu
26. november 2011 ob 12:16
hehe hvalaaa :)
Odgovori
Izbriši
Odgovori
Odgovori
Dodaj komentar
Naloži več ...
Novejša objava
Starejša objava
Domov
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
hehe kul! super zgleda ;)
OdgovoriIzbrišihehe hvalaaa :)
OdgovoriIzbriši