Pa sem se končno upogumila in začela fotografirat ljudi!!! In moram priznat, da si nisem nikoli mislila, da bom v tem tako neizmerno uživala?!?! Res ni lepšega, ko poskušaš na fotografijah prikazati resničnost ljubezni in pričakovanja mladih ljudi na drugi strani fotoaparata!
Ni komentarjev:
Objavite komentar