nedelja, 3. november 2013

L o v e l y f a l l p h o t o s h o o t s

Pa sem se končno upogumila in začela fotografirat ljudi!!! In moram priznat, da si nisem nikoli mislila, da bom v tem tako neizmerno uživala?!?! Res ni lepšega, ko poskušaš na fotografijah prikazati resničnost ljubezni in pričakovanja mladih ljudi na drugi strani fotoaparata!




Še bi to počela :)

Ni komentarjev:

Objavite komentar