Med drugim sem se preselila. OMG, kdo bi si mislil, da se bom selila v tako kratkem času pa še tako daleč? No, priznam, da si jaz nisem!
V glavnem pristalam sem v New Yorku.
Ob pakiranju oblek v moj mali kuferček, nisem seveda pozabila na moje predrage kvačke in nikončka.
In še sreča da sem kvačke vzela sabo, ker biznis s kapami tu kar cveti, no, doma cveti! Včeraj sem namreč poslala domov že drugo pošiljko kvačkarij.
Ja kup je bil kar zajeten, pa da si ne bi kdo mislil da je bila prva pošiljka kaj manjša! Na srečo sem imela na obisku moje domače, ki so jih lahko "prešvercali" v svojih kufrih nazaj domov:)
Na žalost, pa v kuferček nisem uspela zapakirat svojega studia za fotkanje vseh teh umetnin. Ampak sej sem v New Yorku a ne, tu pa res ne bi smel bit problem z iskanjem supliesov za moja ustvarjanja. Malo sem pogooglala in raziskala teren, na kar sem odkrila sebi tri najljubše trgovine za ustvarjanje in the neighborhood - PurlSoHo kjer sm kupila novo ozadje za fotkanje kapic, no pa tudi po volnice včasih tja zavijem, Lion Brand Studio me zalaga predvsem z volnicami in Paper Source je pa raj od trgovine - dobesedno!


Ni komentarjev:
Objavite komentar