Ne vem zakaj, ampak z iskanjem imena za moje kape imam nevrjetno veliko težav. Sploh se nisem morala domislit nič izvirnega. Little ShuShu sem jaz, ampak mi kot ime za moje kape nikakor ni potegnilo, preveč punčkasto, a ni?, pri tem da moje kape nosijo tudi fantje...
Potem se je porodila ideja za Uwee, in sem imela v glavi že celostno podobo branda, ampak mi na koncu tudi nikakor ni šlo skupaj z mojimi kapami... Ne vem no, a imajo vsi take probleme z izbiranjem svojega brand name-a.
Poleti mi je moj dragi predlagal ime knitwith oziroma nitwit, kar v prevodu pomeni bebček aka foolish person which I am :) in sem bila popolnoma navdušena nad tem imenom, dokler se ni zgodil nek poznonočni pogovor o mojih FRUSTRACIJAH z izbiro brand name-a. In po težkih filozofskih in marketinških debatah je vn prišlo, upam da dokončno ime, LOVETHATHAT. Ime se mi je takoj zdelo naravnost fantastično! In ker se mi je že dostikrat zgodilo, da sem dobila komentar "o kok huda kapa" kar pa brez problema v angleščino lahko prevedem "lovethathat".
Zdej moram pa samo še izoblikovati celostno podobo, in seveda ne bi bila jaz če ne bi že v istem trenutku dobila momentalnega navdiha, odprla photoshop in v 10ih minutah spravila skupaj delovno verzijo.

Ni komentarjev:
Objavite komentar