sobota, 14. september 2013

F i n a l l y ! ! !

Po skoraj štirih letih kvačkanja in razdajanja toplih kvačkarij, sem se končno opogumila in naročila tagce :) 
Mislim, da je bil že skrajni čas, da se ve izpod čigavih prstkov so te kapice, a ne :)
 

Men so tok všeč :) 

s k a č e m d o s t r o p a ! 

2 komentarja:

  1. evo, preko facebooka sem prišla sem. hmmm preveč je teh socialnih omrežij...včasih sem mal zmedena. Luštne kape kvačkaš in fini znakci so ;)

    OdgovoriIzbriši